Referencje

Nieoceniona pomoc w wychowaniu i rozwoju!

Placówka na najwyższym poziomie. Zacznę od rewelacyjnej, sympatycznej i kontaktowej Właścicielki! Pani Małgosiu, współpraca i kontakt z Panią była dla nas czystą przyjemnością; konkretna i przemiła Pani Dyrektor – zawsze z uśmiechem i szacunkiem nie tylko w stosunku do rodziców, ale przede wszystkim dzieci; wspaniałe i kochające Ciocie – Kobietki, jesteście wspaniałe!!! Gabrysia pokochała Was na maksa i zawsze z uśmiechem i zapałem szła do żłobka. Dziękuję Wam bardzo. Moje dziecko pod Waszymi skrzydłami przepięknie się rozwinęło. Wielkie wyrazy uznania i wdzięczności. Synek już jest zapisany do Was, co tylko potwierdza moje słowa! Slę gorące pozdrowienia!

Dorota, mama Gabrysi

Naprawdę warto

Super miejsce dla dzieci i ich rodziców. Kontakt z kadrą wyjątkowy. Ciocie są bardzo miłe i profesjonalne. Informacje o pobycie dzieci rodzice otrzymują codziennie. Po roku uczęszczania do żłobka synek właśnie poszedł do przedszkola, gdzie świetnie sobie radzi. PS. Ukochaną Ciocię Natalię wspomina do dziś ☺ Dziękujemy Paniom za wszystko raz jeszcze. Zdecydowanie polecam Polanę – naprawdę warto zapisać tu dziecko!👍

Agata, mama Stefana

Bardzo dobra opieka

Bardzo polecam Polana Malowana Słońcem. Asia bardzo lubiła ciocie i kolegów z grupy 🙂

Domika

Cudowne miejsce , wspaniale, oddane

Cudowne miejsce , wspaniale, oddane ciocie opiekujace sie dziecmi. Syn uwielbial chodzic do zlobka , rano zawsze wstawal z usmiechem na buzce .Nie bylo trzeba go przekonywac , zeby poszedl do zlobka robil to z wielka radoscia bo wiedzial , ze czeka na Niego jego ulubiona ciocia Kinga:)
Ciocie wspaniale organizuja czas maluchow. Syn codziennie wracal do domu z nowymi umiejetnosciami. Nieoceniona pomoc przy odpieluchowaniu czy nauce samodzielnego jedzenia. Syn spedzal w zlobku 9 godzin dziennie a Ja bylam spokojna bo wiedzialam ,ze jest szczesliwy i niczego mu nie brakuje! Z czystym sumieniem polecam to miejsce pelne pasji i zaangazowania w rozwoj dzieci! Jeszcze raz za Wszystko serdecznie dziekujemy!

Ania mama Maksa

Żłobek na 6+

Nasz Synek uczęszczał do Polany przez prawie rok. Byliśmy bardzo zadowoleni z opieki i współpracy. Wszystkie żłobkowe Ciocie są wspaniałe, a Synek oddał serce Cioci Kindze -:) Choć charakter Syna nie ułatwia opieki nad nim, to nigdy nie spotkaliśmy się ze złym słowem, a zawsze z chęcia pomocy i wsparcia. Dziękujemy bardzo!

Elżbieta

Najlepsze ciocie pod słońcem

W żadnej placówce nie spotkałam się z taką opieką. Codziennie wiedziałam, co się dzieje w żłobku, ile córeczka zjadła, ile spała, czy miała dobry nastrój. Alunia wracała ze źlobka uśmiechnięta, najedzona i wyspana. Biegła do żłobka bez pożegnania. Do tej pory miło wspomina żłobek. Z całego serca polecam tą placówkę.

Sylwia, mama Aluni

Świetny żłobek

Gorąco polecam, córeczka z ogromną radością uczęszczała do Polany czyniąc z dnia na dzień ogromne postępy.

Marlena

Polecam!

Bardzo polecam Polanę. Super współpraca i opieka. Synek bardzo chętnie chodził. Będziemy wspominać z sentymentem.
Alina, mama Akrama.

Alina

szczerze polecam, świetne miejce

Cudowne miejsce dla rozwoju malucha, z dnia na dzień obserwowałam, jak moja córeczka robi postępy (śpiewa piosenki, opowiada wierszyki). Zawsze chętnie chodziła do żłobka, ponieważ widać, że ciocie (w moim przypadku zwłaszcza ciocia Kinga) są zaangażowane w pracę, mają świetny kontakt z dzieckiem. Odpieluchowanie w pełnej współpracy z ciociami trwało kilka dni.
Kadra zarządzająca – pełen profesjonalizm… Wszystko dopięte na ostatni guzik, zawiłe kwestie zawsze dokładnie wyjaśnione. Panie zawsze chętne do pomocy, otwarte na współpracę i z pewnością mimo niejednego zrzędzącego rodzica – zawsze uśmiechnięte 🙂
Mam porównanie z innym żłobkiem i Polana to zdecydowany nr 1.

Ewelina

Polecam z czystym sumieniem

2 moich dzieci chodziło do Polany (w odstępie 4 lat) i z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce bo, to coś więcej niż zwykly żłobek. Wszystkie cioci bardzo oddane,opiekuncze i zaangażowane. Pani Dyrektor zawsze dostępna i życzliwa. Cudowna atmosfera, pomysły i energia. Pełna współpraca z Rodzicami. Z olbrzymim sentymentem będę wracac do tego miejsca.

Ania, mama Zuzi i Wojtusia

Świetny żłobek

Szczerze polecam żłobek, bardzo dobre miejsce dla Maluszków, będziemy bardzo mile wspominać pobyt dziecka w “Polanie”.

Alicja

SUPER ŻŁOBEK

Świetna opieka, synek zawsze chętnie chodził,dobry kontakt z ciociami i dyrekcją.Gorące polecam.

Agnieszka,mama Igora

Polecam

Super żłobek

Mariusz

Super placówka.

Naprawdę polecam tą placówkę.

Krzysztof
Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Pole wymagane